SUPER HERO MARKET - JAK NAKUPOVAT

JAK NAKUPOVAT


I. Způsoby dodání a ceny poštovného:

Česká pošta (platba předem na účet) - 59 Kč
Zásilkovna* (platba předem na účet) - 59 Kč
Zásilkovna* (dobírka) - 74 Kč

*Pokud si vyberete dodání prostřednictvím Zásilkovny, informujte nás prosím na e-mailovou adresu superheromarket@email.cz, na kterou konkrétní pobočku si budete přát doručení. Seznam aktuálních poboček najdete na www.zasilkovna.cz/pobocky.


II. Dodání zboží:

Veškeré zboží máme skladem.

V případě platby předem odesíláme zboží nejdéle následující pracovní den po přijetí platby na náš účet (číslo účtu a variabilní symbol zasíláme v potvrzujícím e-mailu).

V případě dobírky odesíláme zboží nejdéle následující pracovní den po přijetí objednávky.


III. Zasílání zboží do zahraničí:

Zaslání do zahraničí je možné pouze po individuální domluvě prostřednictvím e-mailu superheromarket@email.cz


IV. Reklamace zboží:

V případě zjištění poškození či vady zboží nás o této skutečnosti prosím informujte e-mailem na adrese superheromarket@email.cz. Reklamované zboží nám zašlete na adresu k tomu určenou (viz sekce Kontakt).
Reklamaci vyřídíme bez zbytečného odkladu, nejpozději však do 30 dnů po obdržení reklamace a reklamovaného zboží. O vyřízení reklamace Vás budeme informovat.


V. Odstoupení od smlouvy:

Na základě § 53 odst. 7 občanského zákoníku máte právo do 14 dnů od převzetí zboží odstoupit od kupní smlouvy a zboží vrátit. Podmínkou je, že takto vrácené zboží není poškozeno a nebylo používáno. Peníze budou vráceny na Vámi uvedenený bankovní účet nejpozději do 30 dnů od doručení zboží na naši adresu.
Zboží vracejte na adresu k tomu určenou (viz sekce Kontakt).


VI. Ochrana osobních údajů:

Provozovatel e-shopu se zavazuje, že údaje poskytnuté při nákupu zboží přes internetový obchod neposkytne třetím osobám. Tyto údaje jsou evidovány výhradně pro potřebu provozovatele podle zákona 101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů.
Souhlas s uchováním a zpracováním osobních údajů nebo se zasíláním obchodních sdělení můžete kdykoliv odvolat.